Przedszkole

Ogłoszenia

Piknik z Czyściochami

Trzebieszowice (koło Lądka Zdroju), 10 lipca
w godzinach 12-16 w  Szkole Podstawowej w  Trzebieszowicach 150 

Superatrakcje dla dzieci
…czyli co będziemy robić na Pikniku z Czyściochami!

  • Zjedziemy na dmuchańcu – i to wiele razy!
  • Obejrzymy pokaz iluzji w wykonaniu prawdziwego magika
  • Zbudujemy ogromną budowlę z megaklocków
  • Zmienimy fryzurę i dzięki makijażowi twarzy wcielimy się w ulubionych bohaterów
  • Wyczarujemy wielkie bańki mydlane
  • Spróbujemy swoich sił w konkursach z nagrodami
  • Weźmiemy udział w grach i zabawach z animatorami

A to nie wszystko 🤩 Przyjdź razem z maluchem i spędźcie całe godziny, odkrywając nowe atrakcje i strefy zabaw.
Piknik z Czyściochami to wydarzenie otwarte i bezpłatne.
Do udziału zapraszamy całe rodziny wraz z dziećmi – zarówno mieszkańców, jak i turystów. Pikniki odbędą się na terenach nieopodal przedszkoli i szkół. Dziękujemy wszystkim nauczycielom oraz dyrektorom za aktywność i chęć udostępnienia terenu.
Weź udział w konkursie!
Wpadasz na Piknik? Nie zapomnij zrobić zdjęcia lub nagrać wideo i pokazać w mediach społecznościowych, jak się bawicie! Stwórz post lub rolkę na Instagramie z hasztagiem #piknikzczysciochami i oznacz @rossmannpl. Pokaż nam, jak spędzacie czas na z bohaterami Czyściochowa! Oryginalne pomysły mile widziane. Nagroda to paczka produktów PLUM! Czyściochowo.
W każdym miesiącu (w maju, czerwcu, lipcu i sierpniu) wyłonimy 10 laureatów. To aż 40 zwycięzców podczas trwania Pikników z Czyściochami! Będziesz jednym z nich? 🤗 Pamiętaj – aby wziąć udział w konkursie twój profil musi być publiczny.
Śledź na bieżąco informacje o Piknikach z Czyściochami! Jesteśmy na Facebooku! 

List Ministra Zdrowia

Szanowni Państwo, Rodzice i Opiekunowie, od początku roku w Europie stale rośnie liczba zachorowań na odrę. Światowa Organizacja Zdrowia oraz Europejskie Centrum Zapobiegania i Kontroli Chorób oceniają, że – choć ryzyko zachorowania na poziomie populacji ogólnej jest niskie – to ogniska choroby będą się pojawiać we wszystkich krajach. Powodem jest niewystarczający poziom zaszczepienia przeciw odrze (szczególnie drugą dawką). W nadchodzących miesiącach spodziewamy się
dużego wzrostu zachorowań. Szczepienie chroni przed odrą. To podstawowy środek
zabezpieczenia dziecka przed tą groźną chorobą…

Konkurs recytatorski

KONKURS PLASTYCZNY "MIESZKAŃCY LASU”
Rekrutacja do Przedszkola Miejskiego im. Jana Pawła II w Stroniu Śląskim
na rok szkolny 2024/2025

Szanowni Rodzice -rusza rekrutacja do Przedszkola Miejskiego im. Jana Pawła II w Stroniu Śl. na rok szkolny 2024/2025

Postępowanie rekrutacyjne ,,nowych” dzieci odbywa się na podstawie ,,Wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola” wraz z załącznikami. Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola można pobierać z sekretariatu lub ze strony internetowej (tutaj) i składać w terminie od 04.03.2024 do 29.03.2024 r. w biurze przedszkola.

Wniosek złożony po terminie nie zostanie  przyjęty.

Warszawski, muzyczny Teatr Bemowo zaprasza na musical „Spiąca królewna” na podstawie baśni Charlesa Perraulta.
Czy książę i jego wierny pies pokonają przeszkody losu, by obudzić piękną królewnę, która zapadła w wieloletni sen pod wpływem czarów złej wróżki? W naszej adaptacji baśni pojawi się kilka postaci z innych bajek, a piękne piosenki porwą najmłodszych widzów w niezapomnianą, pełną przygód i zwrotów akcji podróż. Spektakl dla dzieci w wieku przedszkolnym w dniu 15 marca 2024r.

KOK w Kłodzku od godz. 10.30. Bilet 25 zł. + opłata za przejazd 17 zł. = 42 zł od dziecka.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA ZAPIS Z WPŁATĄ DO SKRZYNECZEK GRUPOWYCH TYLKO DO 29 LUTEGO

Szanowni Rodzice.
Rusza rekrutacja do PM w Stroniu Śl. dla dzieci już uczęszczających
na rok szkolny 2024/2025

Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025 dzieci już chodzących do przedszkola odbywa się na podstawie „Deklaracji o kontynuowaniu edukacji przedszkolnej”. Deklarację są do pobrania w grupie u wychowawcy lub ze strony internetowej.
Należy ją złożyć do 28.02.2024 r. u wychowawcy.

Nie złożenie deklaracji w terminie jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu.

KONKURS PLASTYCZNY „EKOZWIERZAKI”- REGULAMIN
BEZPŁATNA ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI
W dniu 13.11.2023 r. (poniedziałek) będą wykonywane zdjęcia do kalendarza na rok 2024r.
Komputerowe badanie:
- kręgosłupa Mora 4G
- stóp
- koślawości kolan/stóp
KONKURS
Zbiórka makulatury

Akcja ekologiczna!

 ”Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.

 Zbiórka dotyczy zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt komputerowy, sprzęt gospodarstwa domowego – wszystko co jest na prąd lub na baterie np. żelazka, odkurzacze, pralki, kuchenki itp.). W ramach akcji nie są odbierane tonery oraz świetlówki.

Rzeczy przynosimy do wychowawcy do 20 listopada 2023r.

Zapraszamy na Niezapomnianą Uroczystość Pasowania Nowych Skarbów!

Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

Już wkrótce nadejdzie ten wyjątkowy dzień, kiedy nasze przedszkolne skarby,  staną się pełnoprawnymi członkami naszej  społeczności! Z dumą ogłaszamy, że 27 października odbędzie się uroczystość Pasowania Nowych Dzieci.

Serdecznie zapraszamy Was do udziału w tej wyjątkowej chwili, kiedy Wasze pociechy oficjalnie staną się częścią naszej przedszkolnej rodziny. To będzie nie tylko emocjonujący moment dla dzieci, ale także dla Was, rodziców i opiekunów, którzy przyczynili się do ich rozwoju i sukcesów.

Harmonogram Pasowania:

  • Dla grup Misie, Pszczółki, oraz Biedronki: godzina 9:00
  • Dla grup Jeżyki, Motylki, Słoneczka, Żabki: godzina 10:00

Uroczystość odbędzie się w naszym przedszkolu i będzie pełna niespodzianek, uśmiechu i radości. Każde dziecko zostanie pasowane na przedszkolaka i otrzyma pamiątkowe dyplomy oraz upominki.

Niech to będzie wspólny moment radości, miłości i dumy z naszych małych wielkich skarbów. Nie możemy się doczekać, aby Was wszystkich przywitać i razem celebrować ten szczególny dzień!

Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

Mamy przyjemność ogłosić, że w dniu 3 października odbędzie się w naszym przedszkolu wyjątkowa sesja jesienna fotografii dziecięcych! To doskonała okazja, by uwiecznić urocze chwile Waszych pociech w pięknej, jesiennie klimatycznej scenerii.

Szczegóły sesji jesiennej:
– Data: 3 października
– Lokalizacja: Teren przedszkola
– Fotograf: Profesjonalny fotograf dziecięcy
– Temat: Jesienna sesja zdjęciowa

Sesja jesienna to nie tylko okazja do pięknych fotografii, ale także wspaniała zabawa dla dzieci. Nasz fotograf zadba o stworzenie przyjaznej atmosfery, która pozwoli dzieciom czuć się swobodnie i wyrazić siebie przed obiektywem.

Dzieci mogą (nie jest obowiązkowe) w ubraniach pasujących do tematu jesiennego. Mogą to być ciepłe swetry, kolorowe spódnice, czy nawet skarpetki w deseniach liści.

Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

Mamy przyjemność zaprosić Wasze dzieci na niezapomniane przedstawienie teatralne, które odbędzie się w naszym przedszkolu w poniedziałek, 2 października. Spektakl pt. „O psie, który jeździł koleją” obiecuje mnóstwo śmiechu i zabawy!

Szczegóły wydarzenia:
– Data: Poniedziałek, 2 października
– Godzina: 10:00
– Cena biletu wstępu: 8 złotych

Przedstawienie to nie tylko dostarczy dzieciom radości i emocji, ale także pomoże w rozwijaniu wyobraźni i kreatywności. To doskonała okazja do spędzenia czasu razem z naszymi najmłodszymi artystami!

Teatr Profilaktyczny ALERT

zaprasza na imprezę edukacyjną pod tytułem „Nasz Szrek” w wykonaniu aktorów Teatru Profilaktycznego ALERT, który odbędzie się w dniu 25.09.2023 r. o godzinie 10.10 w Kłodzku w sali Domu Kultury:
 – wyjazd z Przedszkola po śniadaniu,
cena 45 zł / osobę
– zapisy oraz płatność w biurze Intendentki do 22.09.2023 r.
– ilość miejsc ograniczona!

Ubezpieczenie na rok szkolny 2023/2024

Zaproszenie na Zebranie Informacyjne dla Rodziców

Szanowni Rodzice,

Mamy przyjemność serdecznie Was zaprosić na nasze coroczne Zebranie Informacyjne, które odbędzie się w środę, 6 września 2023 roku. To będzie doskonała okazja, abyśmy mogli omówić ważne kwestie dotyczące naszej placówki oraz planów na nadchodzący rok szkolny.

Data: Środa, 6 września 2023 roku Godzina: 16:00
Miejsce: Sala grupy

Mamy nadzieję, że będziecie Państwo mogli wziąć udział w tym ważnym wydarzeniu. Współpraca między szkołą a rodzicami jest kluczowa dla sukcesu naszych uczniów, dlatego Wasza obecność i aktywny udział są bardzo cenne. Mamy nadzieję, że spotkamy się licznie w dniu zebrania. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wsparcie w rozwoju naszej placówki.