Przedszkole

Ogłoszenia

Konkurs recytatorski

KONKURS PLASTYCZNY "MIESZKAŃCY LASU”
Rekrutacja do Przedszkola Miejskiego im. Jana Pawła II w Stroniu Śląskim
na rok szkolny 2024/2025

Szanowni Rodzice -rusza rekrutacja do Przedszkola Miejskiego im. Jana Pawła II w Stroniu Śl. na rok szkolny 2024/2025

Postępowanie rekrutacyjne ,,nowych” dzieci odbywa się na podstawie ,,Wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola” wraz z załącznikami. Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola można pobierać z sekretariatu lub ze strony internetowej (tutaj) i składać w terminie od 04.03.2024 do 29.03.2024 r. w biurze przedszkola.

Wniosek złożony po terminie nie zostanie  przyjęty.

Warszawski, muzyczny Teatr Bemowo zaprasza na musical „Spiąca królewna” na podstawie baśni Charlesa Perraulta.
Czy książę i jego wierny pies pokonają przeszkody losu, by obudzić piękną królewnę, która zapadła w wieloletni sen pod wpływem czarów złej wróżki? W naszej adaptacji baśni pojawi się kilka postaci z innych bajek, a piękne piosenki porwą najmłodszych widzów w niezapomnianą, pełną przygód i zwrotów akcji podróż. Spektakl dla dzieci w wieku przedszkolnym w dniu 15 marca 2024r.

KOK w Kłodzku od godz. 10.30. Bilet 25 zł. + opłata za przejazd 17 zł. = 42 zł od dziecka.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA ZAPIS Z WPŁATĄ DO SKRZYNECZEK GRUPOWYCH TYLKO DO 29 LUTEGO

Szanowni Rodzice.
Rusza rekrutacja do PM w Stroniu Śl. dla dzieci już uczęszczających
na rok szkolny 2024/2025

Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025 dzieci już chodzących do przedszkola odbywa się na podstawie „Deklaracji o kontynuowaniu edukacji przedszkolnej”. Deklarację są do pobrania w grupie u wychowawcy lub ze strony internetowej.
Należy ją złożyć do 28.02.2024 r. u wychowawcy.

Nie złożenie deklaracji w terminie jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu.

KONKURS PLASTYCZNY „EKOZWIERZAKI”- REGULAMIN
BEZPŁATNA ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI
W dniu 13.11.2023 r. (poniedziałek) będą wykonywane zdjęcia do kalendarza na rok 2024r.
Komputerowe badanie:
- kręgosłupa Mora 4G
- stóp
- koślawości kolan/stóp
KONKURS
Zbiórka makulatury

Akcja ekologiczna!

 ”Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.

 Zbiórka dotyczy zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt komputerowy, sprzęt gospodarstwa domowego – wszystko co jest na prąd lub na baterie np. żelazka, odkurzacze, pralki, kuchenki itp.). W ramach akcji nie są odbierane tonery oraz świetlówki.

Rzeczy przynosimy do wychowawcy do 20 listopada 2023r.

Zapraszamy na Niezapomnianą Uroczystość Pasowania Nowych Skarbów!

Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

Już wkrótce nadejdzie ten wyjątkowy dzień, kiedy nasze przedszkolne skarby,  staną się pełnoprawnymi członkami naszej  społeczności! Z dumą ogłaszamy, że 27 października odbędzie się uroczystość Pasowania Nowych Dzieci.

Serdecznie zapraszamy Was do udziału w tej wyjątkowej chwili, kiedy Wasze pociechy oficjalnie staną się częścią naszej przedszkolnej rodziny. To będzie nie tylko emocjonujący moment dla dzieci, ale także dla Was, rodziców i opiekunów, którzy przyczynili się do ich rozwoju i sukcesów.

Harmonogram Pasowania:

  • Dla grup Misie, Pszczółki, oraz Biedronki: godzina 9:00
  • Dla grup Jeżyki, Motylki, Słoneczka, Żabki: godzina 10:00

Uroczystość odbędzie się w naszym przedszkolu i będzie pełna niespodzianek, uśmiechu i radości. Każde dziecko zostanie pasowane na przedszkolaka i otrzyma pamiątkowe dyplomy oraz upominki.

Niech to będzie wspólny moment radości, miłości i dumy z naszych małych wielkich skarbów. Nie możemy się doczekać, aby Was wszystkich przywitać i razem celebrować ten szczególny dzień!

Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

Mamy przyjemność ogłosić, że w dniu 3 października odbędzie się w naszym przedszkolu wyjątkowa sesja jesienna fotografii dziecięcych! To doskonała okazja, by uwiecznić urocze chwile Waszych pociech w pięknej, jesiennie klimatycznej scenerii.

Szczegóły sesji jesiennej:
– Data: 3 października
– Lokalizacja: Teren przedszkola
– Fotograf: Profesjonalny fotograf dziecięcy
– Temat: Jesienna sesja zdjęciowa

Sesja jesienna to nie tylko okazja do pięknych fotografii, ale także wspaniała zabawa dla dzieci. Nasz fotograf zadba o stworzenie przyjaznej atmosfery, która pozwoli dzieciom czuć się swobodnie i wyrazić siebie przed obiektywem.

Dzieci mogą (nie jest obowiązkowe) w ubraniach pasujących do tematu jesiennego. Mogą to być ciepłe swetry, kolorowe spódnice, czy nawet skarpetki w deseniach liści.

Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

Mamy przyjemność zaprosić Wasze dzieci na niezapomniane przedstawienie teatralne, które odbędzie się w naszym przedszkolu w poniedziałek, 2 października. Spektakl pt. „O psie, który jeździł koleją” obiecuje mnóstwo śmiechu i zabawy!

Szczegóły wydarzenia:
– Data: Poniedziałek, 2 października
– Godzina: 10:00
– Cena biletu wstępu: 8 złotych

Przedstawienie to nie tylko dostarczy dzieciom radości i emocji, ale także pomoże w rozwijaniu wyobraźni i kreatywności. To doskonała okazja do spędzenia czasu razem z naszymi najmłodszymi artystami!

Teatr Profilaktyczny ALERT

zaprasza na imprezę edukacyjną pod tytułem „Nasz Szrek” w wykonaniu aktorów Teatru Profilaktycznego ALERT, który odbędzie się w dniu 25.09.2023 r. o godzinie 10.10 w Kłodzku w sali Domu Kultury:
 – wyjazd z Przedszkola po śniadaniu,
cena 45 zł / osobę
– zapisy oraz płatność w biurze Intendentki do 22.09.2023 r.
– ilość miejsc ograniczona!

Ubezpieczenie na rok szkolny 2023/2024

Zaproszenie na Zebranie Informacyjne dla Rodziców

Szanowni Rodzice,

Mamy przyjemność serdecznie Was zaprosić na nasze coroczne Zebranie Informacyjne, które odbędzie się w środę, 6 września 2023 roku. To będzie doskonała okazja, abyśmy mogli omówić ważne kwestie dotyczące naszej placówki oraz planów na nadchodzący rok szkolny.

Data: Środa, 6 września 2023 roku Godzina: 16:00
Miejsce: Sala grupy

Mamy nadzieję, że będziecie Państwo mogli wziąć udział w tym ważnym wydarzeniu. Współpraca między szkołą a rodzicami jest kluczowa dla sukcesu naszych uczniów, dlatego Wasza obecność i aktywny udział są bardzo cenne. Mamy nadzieję, że spotkamy się licznie w dniu zebrania. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wsparcie w rozwoju naszej placówki.