2023/2024 Żłobek

Jagódki

Wielkanoc u Jagódek
Dzień Kobiet u Jagódek
Kochane Babcie, kochani Dziadkowie! W dniu Waszego święta życzymy Wam, aby radość i pomyślność towarzyszyły Wam każdego dnia oraz abyście byli zdrowi i szczęśliwi!
Grupa Jagódek karnawałowo. Za nami kolejny bal karnawałowy, było muzycznie, tanecznie i wesoło. Dla rodziców serdeczne podziękowania za pomysłowe stroje przygotowane dla dzieciaczków.
Grupa Jagódek w świątecznym nastroju
Mikołaj to taki święty co dzieciom przynosi prezenty. Grupa Jagódek cierpliwie oczekiwała na przybycie Mikołaja, a jak już się pojawił to dzielnie odbierały swoje prezenty.
Pasowanie w grupie Jagódek

W grupie Jagódek odbyło się uroczyste pasowanie. W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście oraz Pani Dyrektor, która pasowała maluszki „magiczną kredką”. Pan burmistrz przygotował dla dzieci słodką niespodziankę Na  pamiątkę tego ważnego
wydarzenia, każde z dzieci otrzymało dyplom, pamiątkowy medal oraz poduszeczkę. Uroczystość zakończyła się słodkim
poczęstunkiem. Serdecznie dziękujemy za pyszne ciasta upieczone przez mamy z naszej grupy. Był to dzień pełen wrażeń i radości, a
wszystkim maluszkom życzymy sukcesów i uśmiechu na twarzy.

Zajęcia plastyczne
Dzień dyni 🎃
Jesienny spacer 🍁 Piękna złota jesień 🍂🌞
Grupa Jagódek wspiera akcję ,,Różowa wstążka"